آموزش Premiere Pro – دانلود 5 عنوان و زیرنویس متحرک برای فیلم

آموزش Premiere Pro - دانلود 5 عنوان و زیرنویس متحرک برای فیلم
آموزش Premiere Pro – دانلود 5 عنوان و زیرنویس متحرک برای فیلم

عنوان یا زیرنویس متحرک فیلم چیست؟

اگر فیلم های من را دیده باشید، در اوایل فیلم نام من بصورت انیمیشن نمایش داده می شود. این قیبل از عناوین یا زیرنویس‌های متحرک که به Lower therid معروف هستن در نرم افزارهایی مانند ادوبی افترافکت ساخته می شوند. در اینجا من 5 عنوان متحرک و ساده را آماده کرده ام که شما می توانید بدون نیاز به داشتن دانش خاصی از افترافکت براحتی و فقط با کشیدن آن بر روی فیلم خودتان در پریمیر از آنها استفاده کنید.

 

در این فیلم آموزشی قرار هست چی یاد بگیریم؟

آیا شما هم میخواهید نام خود و یا کانال خود را در Premiere Pro بصورت متحرک بر روی فیلم نشان دهید؟ من در این فیلم آموزش نحوه ایجاد این عناوین متحرک را به شما در پریمیر پرو آموزش می دهم.
بعلاوه عناوین یا Title یا lower third هایی که شما در این فیلم می بینید را من بصورت پریست ( Preset ) آماده کرده ام و شما کافی است فقط فایل آن را از طریق لینک زیر دانلود و وارد پریمیر کنید.
با این کار هر کدام از این عنوان ها یا زیر نویس ها را که خواستید بر روی فیلم خود بکشید و متن و لوگو یا عکس آن را با اطلاعات خود جایگزین کنید. از این عناوین شما می توانید در هر فیلمی از قبیل فیلم های آموزشی یا فیلم های یوتیوب نیز استفاده کنید.

برای دانلود این 5 عنوان متحرک پریمیر پرو ایمیل خود را در قسمت زیر وارد کنید تا لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شود

در صورتی که جای خالی برای پر کردن ایمیل را نمی بینید، باید مسدود کننده تبلیغات مرورگر خود را خاموش و سپس صفحه را رفرش کنید.

 

از کجا پریمیر پرو را یاد بگیرم؟

شما می توانید از طریق فیلم هایی که من قبلا ضبط کرده ام نحوه کار با پریمیر پرو را از صفر یاد بگیرید.

سری آموزش های پریمیر پرو در وبلاگ

و همچنین می توانید با عضویت در کانال یوتیوب و دنبال کردن لیست پخش پریمیر پرو، از جدیدترین آموزش های ما مطلع شوید.

عضویت در کانال آموزشی یوتیوب : Youtube.com/AsteriXarts

فیلم آموزشی کجاست؟

فیلم آموزشی دانلود 5 عنوان و زیرنویس متحرک برای فیلم هم در قسمت زیر و هم در کانال یوتیوب قرار دارد و شما می توانید یا اینجا آن را تماشا کنید و یا اینکه مستقیما از طریق لینک زیر آن را در کانال یوتیوبم ببینید.

بعد از روشن کردن VPN یا فیلترشکن، بر روی تصویر یا لینک یوتیوب پایین کلیک کنید تا ویدیوی آموزش را ببینید
حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی هستم، طراح محصول و UI/UX، طراح گرافیکی، صفحه آراء.
تصمیم گرفتم مطالبی در زمینه های مختلفی که بهشون علاقه دارم رو در اینجا قرار بدم که از جمله میشه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی گرافیک و صفحه آرایی اشاره کرد.

مقاله‌ها: 241

پاسخی بگذارید