آموزش هوش مصنوعی مدل لباس و عکاسی صنعتی – AI Fashion Model

آموزش هوش مصنوعی مدل لباس و عکاسی صنعتی - AI Fashion Model
آموزش هوش مصنوعی مدل لباس و عکاسی صنعتی – AI Fashion Model

آموزش هوش مصنوعی مدل لباس و عکاسی صنعتی – AI Fashion Model

همگام با پیشرفت‌های شگرف علم هوش مصنوعی، صنعت مد و طراحی لباس نیز دستخوش دگرگونی‌های عمده‌ای می‌شود. از جمله این تحولات می‌توان به جایگزین شدن مدل‌های سه بعدی مجازی با هوش مصنوعی به جای مدل‌های انسانی اشاره کرد.

استفاده از مدل‌های مجازی AI برای طراحان مد و فَشِن، مزایای بسیار زیادی دارد. مهم‌ترین مزیت، حذف نیاز به عکسبرداری از مدل‌های انسانی و صرفه جویی قابل توجه در زمان و هزینه است. این مدل‌ها همچنین امکان طراحی انواع حالات و پوزهای متنوع را نیز برای نمایش بهتر طرح‌های لباس فراهم می‌کنند.

برای آشنایی با نحوه استفاده از مدل‌های مجازی AI در طراحی لباس و عکاسی صنعتی، ویدیوی آموزشی من رو در زیر یا کانال یوتیوب تماشا کنید. مطمئن باشید با فراگیری این مهارت می‌توانید بهره‌وری و خلاقیت خود را در طراحی پوشاک و دیگر محصولات به طرز چشمگیری افزایش دهید.

(برای دیدن این ویدیو باید VPN شما روشن باشد. بعد از روشن کردن VPN یا فیلترشکن، بر روی لینک زیر بزنید و در یوتیوب ویدیو را تماشا کنید)

YouTube ویدئو

در صورتی که این ویدیو برای شما مفید بود, لطفا با دوستانتون در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
برای مشاهده آموزش های بیشتر در زمینه هوش مصنوعی AI عضو کانال یوتیوب من بشوید:
نظر شما در مورد آموزش “ آموزش هوش مصنوعی مدل لباس و عکاسی صنعتی – AI Fashion Model ” چیست؟ در بخش نظرات برای ما بنویسید که به چه موضوعی بیشتر در حوزه طراحی و هوش مصنوعی علاقه دارید تا بیشتر در مورد آن محتوای آموزشی تولید شود.
حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی هستم، طراح محصول و UI/UX، طراح گرافیکی، صفحه آراء.
تصمیم گرفتم مطالبی در زمینه های مختلفی که بهشون علاقه دارم رو در اینجا قرار بدم که از جمله میشه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی گرافیک و صفحه آرایی اشاره کرد.

مقاله‌ها: 241

پاسخی بگذارید