با هوش مصنوعی پیکاسو یک هنرمند نقاش حرفه‌ای شو! – Pikaso AI

با هوش مصنوعی پیکاسو یک هنرمند نقاش حرفه‌ای شو! - Pikaso AI
با هوش مصنوعی پیکاسو یک هنرمند نقاش حرفه‌ای شو! – Pikaso AI

با هوش مصنوعی پیکاسو یک هنرمند نقاش حرفه‌ای شو! – Pikaso AI

همه ما در ذهنمان خلاقیت بی پایانی داریم و به خودمان می گوییم “ای کاش می توانستم این تصاویر ذهنی ام را به طور کامل بر روی کاغذ یا بوم منتقل کنم!” اما متاسفانه محدودیت های زیادی در دنیای واقعی وجود دارد که اجازه تحقق این خواسته را به ما نمی دهد. خوشبختانه اما، فناوری هوش مصنوعی امروزه در حال به چالش کشیدن این محدودیت ها و باز کردن درهای جدیدی به روی خلاقیت انسان است.

 

یکی از محصولاتی که به تازگی معرفی شده و می تواند به طور شگفت آوری قدرت تخیل شما را ده ها برابر کند، “پیکاسو” یا “Pikaso AI” از کمپانی فری پیک – FreePik می باشد. پیکاسو یک ابزار هوش مصنوعی بسیار هیجان انگیز و قدرتمند برای خلق تصاویر است که با یک اسکیس یا طرح ساده می تواند به طور خودکار تصاویری باکیفیت و حرفه ای بسازد. به کمک پیکاسو شما دیگر نیازی به داشتن مهارت های تکنیکی بالا در نقاشی ندارید و به سادگی می توانید ایده های ذهنی تان را به طور کامل نشون کنید.

در ویدئوی زیر، شما گام به گام یاد می گیرید که چگونه از قابلیت های شگفت انگیز پیکاسو در جهت تحقق بخشیدن به آثار هنری ذهنتان استفاده کنید.

 

(برای دیدن این ویدیو باید VPN شما روشن باشد. بعد از روشن کردن VPN یا فیلترشکن، بر روی لینک زیر بزنید و در یوتیوب ویدیو را تماشا کنید)

YouTube ویدئو

در صورتی که این ویدیو برای شما مفید بود, لطفا با دوستانتون در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
برای مشاهده آموزش های بیشتر در زمینه هوش مصنوعی AI عضو کانال یوتیوب من بشوید:
نظر شما در مورد آموزش ” با هوش مصنوعی پیکاسو یک هنرمند نقاش حرفه‌ای شو! – Pikaso AI ” چیست؟ در بخش نظرات برای ما بنویسید که به چه موضوعی بیشتر در حوزه طراحی علاقه دارید تا بیشتر در مورد آن محتوای آموزشی تولید شود.
حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی هستم، طراح محصول و UI/UX، طراح گرافیکی، صفحه آراء.
تصمیم گرفتم مطالبی در زمینه های مختلفی که بهشون علاقه دارم رو در اینجا قرار بدم که از جمله میشه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی گرافیک و صفحه آرایی اشاره کرد.

مقاله‌ها: 241

پاسخی بگذارید