آموزش فتوشاپ: چطور پشت سوژه را در فتوشاپ تار کنیم؟

maxresdefault-2891794
آموزش فتوشاپ: چطور پشت سوژه را در فتوشاپ تار کنیم؟
در این فیلم آموزشی از اَستریکس آرتس میخواهم به شما یاد بدهم که چطور حتی بدون داشتن یک دوربین حرفه ای عکس هایی داشته باشید که پشت آن ها تار است.
به این افکت در دنیای عکاسی بوکه میگویند و ما در فتوشاپ یک تصویر را که هم خود سوژه و هم بک گراند آن در یک سطح قرار دارن و در واقع همه چیز مشخص است را به یک تصویر بوکه تبدیل میکنیم و پشت سوژه را تار میکنیم.
همچنین در این تصویر با ابزار جدید فتوشاپ یعنی سابجکت سلکشن هم دور سوژه را انتخاب و یا سلکت میکنیم و بعد با استفاده از ماسک آن را دور بَر یا بصورت ترنسپرنت و شفاف در می آوریم.
عضویت در کانال آموزشی: Youtube.com/AsteriXarts

 

 


برای دیدن این ویدیو باید VPN شما روشن باشد. بعد از روشن کردن VPN یا فیلترشکن، بر روی تصویر یا لینک یوتیوب زیر کلیک کنید تا ویدیوی آموزش را ببینید)

آموزش فتوشاپ: چطور پشت سوژه را در فتوشاپ تار کنیم؟

عضویت در کانال یوتوب من: Youtube

YouTube ویدئو


در صورتی که سوالی داشتید در قسمت نظرات بپرسید و حتما جواب خواهم داد.

لطفا در کانال عضو شوید و کلید زنگوله رو هم بزنید تا ازآموزش های آینده صفحه آرایی و طراحی گرافیک با خبر شوید.

عضویت در کانال آموزشی: Youtube.com/AsteriXarts

در ویدیو های بعدی هم به نکات بیشتری در مورد یوتیوب می پردازم. پس لطفا عضو کانال بشید و دکمه زنگ رو هم بزنید تا در صورتی که ویدیوی جدید منتشر کردم خیلی سریع از اون مطلع بشید.

در صورتی که این ویدیو برای شما مفید بود لطفا با دوستانتون در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا در جریان مطالب مرتبط با این موضوع (آموزشی، اخبار و…) و همچنین مطالب مفید دیگری قرار بگیرید.

حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی هستم، طراح محصول و UI/UX، طراح گرافیکی، صفحه آراء.
تصمیم گرفتم مطالبی در زمینه های مختلفی که بهشون علاقه دارم رو در اینجا قرار بدم که از جمله میشه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی گرافیک و صفحه آرایی اشاره کرد.

مقاله‌ها: 242

پاسخی بگذارید