بزرگنمایی و افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی – Magnific AI

بزرگنمایی و افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی - Magnific AI
بزرگنمایی و افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی – Magnific AI

بزرگنمایی و افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی – Magnific AI

Magnific AI یک سرویس هوش مصنوعی است که با بکارگیری الگوریتم‌های پیشرفته می‌تواند هر عکسی را به نسخه‌ای باکیفیت و جزئیات بسیار بالاتر تبدیل کند.

کافی است عکس مورد نظر خود را در وبسایت Magnific بارگذاری نموده و درخواست خود را برای بهسازی عکس و افزودن جزئیات وارد کنید. سپس با اعمال تنظیماتی همچون سطح خلاقیت و تعداد نسخه‌های تولیدی، می‌توانید خروجی‌های متفاوتی را مشاهده کرده و بهترین نسخه را انتخاب نمایید.

با Magnific AI دیگر محدودیت اندازه یا کیفیت پایین عکس برای شما مهم نیست. اکنون می‌توانید حتی عکس‌های قدیمی را به آسانی بازسازی کرده و به تصاویری حرفه‌ای و هنری تبدیل نمایید.

 

(برای دیدن این ویدیو باید VPN شما روشن باشد. بعد از روشن کردن VPN یا فیلترشکن، بر روی لینک زیر بزنید و در یوتیوب ویدیو را تماشا کنید)

YouTube ویدئو

در صورتی که این ویدیو برای شما مفید بود, لطفا با دوستانتون در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
برای مشاهده آموزش های بیشتر در زمینه هوش مصنوعی AI عضو کانال یوتیوب من بشوید:
نظر شما در مورد آموزش “ بزرگنمایی و افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی – Magnific AI ” چیست؟ در بخش نظرات برای ما بنویسید که به چه موضوعی بیشتر در حوزه طراحی و هوش مصنوعی علاقه دارید تا بیشتر در مورد آن محتوای آموزشی تولید شود.
حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی هستم، طراح محصول و UI/UX، طراح گرافیکی، صفحه آراء.
تصمیم گرفتم مطالبی در زمینه های مختلفی که بهشون علاقه دارم رو در اینجا قرار بدم که از جمله میشه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی گرافیک و صفحه آرایی اشاره کرد.

مقاله‌ها: 241

پاسخی بگذارید