Pika AI – چگونه با هوش مصنوعی براحتی و با سرعت بالا ویدیوهای حرفه‌ای بسازیم؟

چگونه با هوش مصنوعی ویدیوهای حرفه‌ای بسازیم؟ - Pika AI

امروزه استفاده از ویدیو در محتوای دیجیتال رو به افزایش است. با این حال، ساخت ویدیوهای حرفه‌ای همچنان کار پیچیده و وقت‌گیری به حساب می‌آید اما با Pika AI این فرآیند به طرز شگفت‌انگیزی ساده و سریع شده است!

Pika AI یک ابزار هوش مصنوعی است که امکان تولید ویدیو به صورت خودکار را برای کاربران فراهم می‌کند. شما می‌توانید با وارد کردن متن، تصویر یا ویدیو، انواع مختلف ویدیوشامل انیمیشن، کارتون، فیلم و… را بسازید.

این ابزار هوشمند با بهره‌گیری از الگوریتم‌های پیشرفته خود، قادر به تولید ویدیو در کمتر از یک دقیقه است! همچنین ویژگی‌هایی مثل تغییر لباس، شخصیت و محیط‌ها را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید ویدیوهای منحصربفردی بسازید.

بنابراین اگر به دنبال راهی آسان و سریع برای تولید ویدیو هستید، Pika AI گزینه‌ای ایده‌آل به حساب می‌آید.

و البته قابلیت‌های دیگری که در ویدیوی آموزش هوش مصنوعی ساخت ویدیو از متن و عکس Pika AI با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

(برای دیدن این ویدیو باید VPN شما روشن باشد. بعد از روشن کردن VPN یا فیلترشکن، بر روی لینک زیر بزنید و در یوتیوب ویدیو را تماشا کنید)
 
YouTube ویدئو
پخش آموزش هوش مصنوعی ساخت ویدیو از متن یا عکس Runway AI
در صورتی که این ویدیو برای شما مفید بود, لطفا با دوستانتون در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 
برای مشاهده آموزش های بیشتر در زمینه هوش مصنوعی AI عضو کانال یوتیوب من بشوید:
 
نظر شما در مورد آموزش “Pika AI – چگونه به راحتی و با سرعت بالا ویدیوهای حرفه‌ای بسازیم؟ ” چیست؟ در بخش نظرات برای ما بنویسید که به چه موضوعی بیشتر در حوزه طراحی و هوش مصنوعی علاقه دارید تا بیشتر در مورد آن محتوای آموزشی تولید شود.
حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی هستم، طراح محصول و UI/UX، طراح گرافیکی، صفحه آراء.
تصمیم گرفتم مطالبی در زمینه های مختلفی که بهشون علاقه دارم رو در اینجا قرار بدم که از جمله میشه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی گرافیک و صفحه آرایی اشاره کرد.

مقاله‌ها: 242

پاسخی بگذارید